Z nowym rokiem każdy robi własne postanowienia. Nieliczni sprawdzają czy poprzednie zostały zrealizowane sumiennie. Ja tego nigdy nie robiłem. Czas wprowadzić zmiany! 

Postanowiłem sprawdzać to, czy i jak realizuje swoje postanowienia raz w miesiącu – w dodatku publicznie. 

Moje postanowienia na 2019 to:

  1. Skupić się na budowaniu marki online i zaangażowanej społeczności – myślę, że tym postanowieniem mógłbym rozpocząć nowy rok 2019. Budowanie społeczności, szczególnie zaangażowanej jest najtrudniejszym elementem mojej strategii biznesowej na ten rok. Sam jestem ciekawy, jak mi to wyjdzie.
  2. Skupić się na edukacji online różnymi kanałami.
  3. Regularnie udostępniać jedno wideo na YouTube – i na to mam najlepszy plan. Publiczne zobowiązanie się do cotygodniowego live. Z takiego live mam nagrany świetny materiał wideo na YouTube oraz na Podcasty
  4. Uczyć się do egzaminu adwokackiego/radcowskiego .
  5. Uczyć się angielskiego – (książka, słówka, rozmowy) by móc zacząć francuski (6 miesięcy)
  6. Regularne ćwiczenia + trzymanie diety wegańskiej.
  7. Gotować w domu – to ma pomóc w realizacji powyższego postanowienia, a także pomóc zaoszczędzić pieniądze, które codziennie rozchodzą się na lunche na mieście.
  8. Równomiernie rozkładać siły pomiędzy blogami Prawo w modzie, FutureTech i prywatnym – nie chcę stracić z pola widzenia któregoś z moich kanałów, a jak wiemy mam ich kilka. Każdy uważam za przydatny.

Jak widzisz, trochę tego jest. Sporo z czynności będę musiał wykonywać cyklicznie, nawet kilka razy w tygodniu. 

Teraz zobacz, jak je realizowałem. Utworzyłem specjalne pola w swoim codziennym kalendarzu, co ułatwiło mi robotę i zebranie części z nich w jedno miejsce:

Druga część postanowień jest niemierzalna, więc pozostaje mi realizowanie ich na słowo honoru.

Trzymaj kciuki i powodzenia z Twoimi własnymi postanowieniami!